Заголовок 1Заголовок 2Заголовок 3
gfhjghjkghkhjkghjkjghkghjkjgh
Содержимое вкладки 2
Содержимое вкладки 3

 

[vc_row][vc_column width=”1/6″][vc_column_text]icon-glavnaya[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”5/6″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Технологія будівництва каркасних будинків по канадській технології 

[/vc_column_text][vc_column_text]

У теперішній час каркасно – щитова технологія є однією з найбільш перспективних технологій будівництва заміських будинків. Дана технологія широко використовується у Канаді, Скандинавії, Німеччині та інших Європейських країнах і набуває все більшої популярності в Україні.   Використання даної технології дозволяє зводити як великі котеджі, так і недорогі заміські будинки, що перевершують цегляні будинки за якісними характеристиками і не поступаються їм за зовнішнім виглядом.

[/vc_column_text][vc_column_text]

tehnology1

[/vc_column_text][vc_column_text]

Основа будинку – каркас із сухого дерева ,брус 50х150- збирається за принципом стільникової структури і являє собою дуже тверде й міцне спорудження . Каркас стін зовні та всередені обшивається негорючими  OSB плитами класу E1 фірми Egger, що взагалі не містять формальдегіду ( у їхньому виробництві використовується  парафино – воскова емульсія і поліуретанова смола, які безпечні та екологічні  ), або  цементно- стружкових плитами зовні, усередині стіна заповнюється вогнестійким мінераловатним утеплювачем. З внутрішньої сторони передбачені: пароізоляція, що запобігає зволоженню утеплювача і дерев'яного каркаса випарами зсередини будинку, а також відображає та повертає до 90% випромінюваного тепла назад в будинок. Зовні стіни покриваються гідро- вітрозахисною плівкою. Така схема забезпечує збереження дерев'яного каркаса і утеплювача в робочому стані на весь термін експлуатації будинку .

[/vc_column_text][vc_column_text]

tehnology2

[/vc_column_text][vc_column_text]

Оздоблення будинку можливе будь-яке ( на розсуд хазяїна) . Зовнішнє – фасадна штукатурка, фарбування, сайдинг, цегла та інші. Внутрішнє – дерев'яна обшивка, гіпсокартон, панелі, плитка, шпалери, фарбування. Технологія дає ідеальні поверхні для висококласної обробки приміщень. Каркасні стіни не піддані усадці  і можуть бути облицьовані  відразу після установки. У зв'язку з тим, що каркасний будинок в 5-6 разів легше цегельного, йому не потрібно масивний фундамент, що значною мірою скорочує його вартість.
Всі внутрішні комунікації (водопровід, каналізація, електрика, опалення, вентиляція) прокладаються в стінах.
Дерев'яно -каркасна технологія будівництва індивідуальних житлових будинків є оптимальною для широкого діапазону кліматичних і геологічних умов. Будинок, побудований за даною технологією, не тільки забезпечує тепловий комфорт у приміщеннях, знижує в кілька разів витрати на опалення, але й забезпечує сприятливу екологічну обстановку.[/vc_column_text][vc_column_text]

phone 063 419 58 50
phone 050 60 100 94
email 0634195850@ukr.net

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]