Етапи та умови будівництва

[vc_row][vc_column width=”1/6″][vc_column_text]icon-glavnaya[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”5/6″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Етапи та умови будівництва

[/vc_column_text][vc_column_text]

З чого розпочати будівництво? Насамперед з вибору проекту  майбутнього  будинку  та  вибору локації  його на ділянці. Також дуже важливо до початку будівництва обладнати ділянку всіма необхідними комунікаціями (свердловина, каналізація), так як після заливання фундаменту  проїзд на ділянку важкої техніки може бути ускладнений  або й зовсім неможливий .

Перший етап –роботи по облаштуванню фундамента .

На  місці, де буде розташований фундамент,  здійснюється  вибірка рослинного шару грунту, розмітка майбутнього будинку . Після розмітки  виконуються роботи по виготовленню фундаменту.

Другий етап – збирання каркаса  першого та другого поверхів та  даху будинку. Утеплення,  внутрішня та зовнішня обшивка OSB.  Кровельні роботи .

Третій   этап  будівництва  –  зовнішнє  оздоблення  будинку, монтаж вікон, облицювання цоколя, монтаж  ливнівок.

Четвертий этап – монтаж внутрішніх  інженерних  комуникацій ( электромонтаж,  опалення, водопостачання, каналізація, вентиляція )

Монтаж гипсокартонних стін, стелі та перегородок .

Пятий, останний етап – внутрішнє  оздоблення .

[/vc_column_text][vc_column_text]

dogovor1Договір на будівництво

[/vc_column_text][vc_column_text]

Як ми працюємо.

Всі розрахунки проводяться згідно кошторису на будівництво і ділиться на  етапи  будівельних робіт. При виконанні будь-якого з етапів ми беремо 100 % оплату за матеріал та 50 % за роботи, які будуть проводитись. По закінченні кожного етапу і здачі роботи замовнику виконується повна оплата завершених робіт – другі 50 %.

Будівництво каркасного будинку складається з п’яти етапів, тобто оплату матеріалів і робіт замовник  виконує частинами, що в свою чергу підкреслює нашу порядність. Також ми даємо можливість виконувати закупівлю матеріалів замовнику, зазвичай спільно з керівником будівельного об’єкту.

Як формується вартість каркасного будинку?

Вартість каркасного будинку формується з наступних витрат :

  • матеріали, з яких будинок буде побудований, витратні матеріали, які використовуються  при будівництві ( валіки, відрізні диски, щітки для фарбування та інше);
  • оплата спецтехніки ( якщо в ній є необхідність): утрамбовувачі  грунту , екскаватори , бетоно-насоси, міксери та ін.;
  • транспортні витрати по закупівлі та доставці матеріалів і техніки на об’єкт;
  • оплата за виконані будівельні роботи.

На що варто звернути увагу при виборі підрядника для будівництва?

На ринку каркасних будинків існує ціна будівництва квадратного метра будинку.

Конкуруючі компанії  знижують вартість квадратного метра будівництва . Але на світі немає людей, здатних працювати безкоштовно і дуже мало тих, хто хоче працювати за копійки , і тим більше будівельники, адже будівництво не легка і відповідальна праця,  яка вартувати  повинна відповідно. Як же формується низька ціна, адже матеріали для всіх коштують однаково?

По-перше, як правило, ціна квадратного метра – це  ціна коробки будинку. Без фундаменту, покрівлі, комунікацій, вікон і навіть зовнішнього оздоблення, не кажучи вже про внутрішнє.

Варто звернути увагу на те, що кожна компанія має на увазі під коробкою. Часто  для зниження ціни не включають до складу коробки внутрішню обшивку стін osb або міжповерхову  ізоляцію та інше. Хто що придумає …

У нашій компанії коробка (другий етап будівництва ) – це повністю зібраний каркас будинку з augmentin 250 утепленням зовнішніх, міжкімнатних та міжповерхових  перегородок і перекриттів, обшивка каркаса з двох сторін (інакше сенсу в даній технології немає!). І звичайно покрівля (матеріал покрівлі обумовлюється на етап проекту).

[/vc_column_text][vc_column_text]
phone 063 419 58 50
phone 050 60 100 94
email 0634195850@ukr.net
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]