Послуги

Будівництво  каркасних споруд 

Компанія АльтімаКаркас виконує замовлення на будівництво каркасних будинків постійного та сезонного проживання, готельних та ресторанних комплексів, заміських баз відпочинку та інших малоповерхових споруд.

image1_700x465image2_700x525

Справжня канадська технологія забезпечує надійну, міцну та довговічну споруду, яка відповідає світовим вимогам. Головні переваги справжної канадської технології – енергоефективність, екологічність, швидкість будівництва, нижча ціна в порівнянні з іншими технологіями будівництва (окрім SIP). 

Цільнозібранний каркас з брусу 50х150 та ригілями підсилення 250х50 забезпечує надзвичайну надійність! 

(споруда, збудована за справжньою канадською технологією, здатна витримати землетрус у 5 балів !) 

Вся деревина, яку ми використовуємо у будівництві, тільки 1-го ґатунку і ще до зведення оброблена вогнебіозахистом. 

image3_700x298

Для утеплення ми використовуємо тільки природний базальтовий утеплювач! Ніяких синтетичних аналогів, таких як пінопласт та ін., що заборонені  майже у всьму світі, крім Росії, України та ще декількох країн. 

В наших будівлях створений  екологічний клімат для проживання наших замовників! 

Компанія АльтімаКаркас будує тільки екологічні, енергоефективні будинки  за справжною канадською технологією без компромісів! 

Будуємо за світовими стандартами за розумні гроші!  

В наших будинках жити безпечно, комфортно та дешево!   


Інженерні мережі 

Для забезпечення комфортної роботи з нашою будівельною компанією ми надаємо послуги комплексного інженерного забезпечення вашого будинку. Для цього існує наш окремий підрозділ  altimainstall. Ще до зведення коробки ми проектуємо  ваші  інженерні  мережі, опалення, водопровід, каналізацію, електрозабезпечення, кондиціювання, вентиляцію … 

image4_700x472

Завдяки комплексу робіт  ми впевнені в якості  і в тому, що ваш будинок буде дійсно енергозберігаючим та економити ваші кошти рік за роком. 

Енергоефективні вікна  

Для наших клієнтів ми відкрили власне виробництво енергоефективних вікон! 

До 50% тепловитрат будівлі здійснюється через вікна. Надійне, правильно встановлене вікно  зменшує цю цифру до 5%.

image5_700x530Окремий підрозділ нашої компанії altimadeko – це виробництво та монтаж енергоефективних вікон з профілю Rehau. Вікна були неодноразово випробувані на наших об'єктах!

Ми впевнені в якості кожного вікна!